Puhja Lillekiosk

"On võimatu olla masenduses kui su ümber on lilled."

Millega tegeleme

Oleme nüüdseks juba 11 aastat ilu loonud. Meie põhitegevus on lillede jaemüük. Selle kõrval tegeleme kõigega mis on floristikaga seotud. Tootevalikus on: kimbud, seaded, nii sünnipäevadeks, kui ka matusteks, käsitöö, ruumilõhnad, kingiideed (dekoratsioonid, kujukesed jms)

Aitame kaunistada Teie üritused, pulmad, sünnipäevad, firmapeod jms.

Korraldame erinevaid hooajalisi töötubasid.

Vajadusel tuleme appi aiatöödele.

Aitame korras hoida teie omaste haudasid. 

Pakume kullerteenust, nii kohapeal, kui ka kokkuleppel kaugemale.

Ja oleme ka igati ootavad uutele pakkumistele ja põnevatele tegemistele.

Meist

Monika Miil,

omanik

Kännudisain OÜ on loodud 2013 a. suvel. Omanik/florist on läbinud aastal 2013 ettevõtlus ja floristikoolituse omab sellekohast tunnistust. 

 Firma pakub oma lillekioskis alati värskeid lõikelilli, potililli, aialilli, istutusi. Siit saab tellida seadeid pulmadeks, matusteks, sünnipäevadeks, jõuludeks või muudeks üritusteks. Võimalus ka kulleriga kohale toimetada. Veel on tootevalikus erinevad dekoratsioonid, vaasid, potid, kingitused ja ka käsitöö. Aitame alati nõu ja jõuga!

 2016 a. on läbitud ka Väikeaia kujundamise kursus. Ja veel pakume suvel teenusena muruniitmist/trimmerdamist. ​Küsi julgelt pakkumisi!

2022 a. läbitud ka raamatupidmiskursus.

Lisaks hoiame ennast värskena iga-aastaste floristi trendide ja suundadega. 

Soovime pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ja tooteid.

Tahaksin TÕELISELT seda pisikest ja armast ettevõtet kiita! Nimelt oli Monika meie pulmas florist. Pulmad toimusid Sangaste lossis ning Monika teostas täiuslikult kõik mõtted, mis meil abikaasaga olid. Lisaks pakkus Monika rohkelt ideid enda poolt ning KÕIK nägi lõpptulemusena välja imekaunis! Monika jõudis meile teha meile autokaunistuse, kirikukaunistused, imearmsad ehted pruutneitsidele ja peiupoistele (käevõrud, rinnanõelad), IMELISE pruudikimbu (ja varukimbu, mille sain uuele pruudile visata), lossi dekoratsioonid- ühesõnaga kogu pakett! Monikal on kuldsed käed! Soovitan väga!

Marii Sillasoo
Imeliselt ja alati isikulised kimbud ning südamega töö!
Kati Nääs
Puhja

Ma olen nii õnnelik selle pisikese kioski eest. Eriti tänulik olen Monikale kes kõik minu hullumeelsed soovid täide viib ja kojuviimise teenust mulle juba enne selle käiku jõudmist teostas. Aitäh et olemas oled. Tee edasi seda mida teed.

Diana Klimov
Saaremaa

Asukoht

Aadress

Tartumaa, Elva vald, Puhja, Nooruse 4

Lahtioleku ajad:

Esmaspäev-Reede

10:00-18:00

Laupäev

10:00-16:00

Pühapäev

Suletud